HTML clipboardSitemizden sipariş etmek istediğiniz ürünlerin bedellerini kargonuz geldiğinde kapınızdan ödeyebilirsiniz. Tahsilatlı gönderiler bazı özel hususlara tabidir:
 
 Özel Şartlar:
 
 1. Tahsilatlı gönderi ile sipariş verebilmek için siteye üye olunması şarttır. Sistem dışından Tahsilatlı Gönderi sipariş alınmaz.
 2. Tahsilatlı gönderilerde ödeme sadece nakit veya Kredi kartı ile yapılır. Ürün bedelinin kısmen yapılması söz konusu değildir.
 3. Gerekli görüldüğü taktirde Kapıda Ödeme seçeneği ile verilmiş olan siparişlerde gönderi öncesi müşterilerimizden telefon ile onay alınabilir. Bu nedenle sisteme vermiş olduğunuz telefon numaralarının ve e-mail adresinin doğruluğundan emin olunuz.
 4. Siparişinizde mutlaka TC Kimlik numaranızı belirtiniz. Bu faturanızın mali açıdan mevzuata uygun olarak düzenlenmesi için gereklidir. Kurumsal fatura talep edilmesi durumunda yine sipariş sahibine ait bir TC Kimlik numarası girilmelidir.
 5. Kargo yetkilisi, siparişi veren kişinin kimlik kartını görmeden, ürünü hiçbir şekilde teslim etmeyecektir. Ödeme yapmadan önce Kargo görevlisinden kimlik ibrazı isteme hakkınız vardır.
 6. Kargo firması tarafından tahsilatlı gönderilerde "Tahsilat Hizmet Bedeli" tahakkuk ettirilmektedir. Bu bedel, kargonuzun taşıma hizmet bedelini kapsamaz. Ürün faturasına ilave edilerek (taşıma bedeli hariç olmak üzere) ürün bedeli ile birlikte tahsil edilir.
 7. Tahsilatlı gönderilerde telefonla onay alınmış, yola çıkmış ve tarafınızca teslim alınmamış gönderileriniz için masraf tahakkuk ve tahsilatı gerçekleştirilecektir. Satış Sözleşmesinin 4. maddesinin 9. bendine dayanarak ürünün tedariği, geliş ve gidiş kargo taşıma bedelleri fatura karşılığı talep ve tahsil edilecektir.
 8. Kapıda ödeme ile sipariş verebilmek için 18 yaşını bitirmiş olmak gereklidir. Sipariş işlemleri esnasında verilen bilgilerin doğruluğu ve geçerliliğinden sipariş sahibi sorumludur. Sipariş sahibinin reşit olmaması veya fiil ehliyeti bulunmaması halinde tahsilat velisinden talep edilecektir. Bu şekilde gerçekleşmiş siparişin iptali durumunda firmamızın masraf tazmini talep hakkı korunur.
 9. İşlem Limiti: Sitemizden ilk kez alışveriş yapıyorsanız "Kapıda Ödeme" sistemi ile sipariş edebileceğiniz ürün bedeli 500,00 TL + KDVyi aşamaz. Özel durumlarda satış temsilcisinden onay alınarak işlem yapılmalıdır.